Yorgan Temizleme

%100 doğal yorgan temizliği, kanserojen madde içermez
Yorgan Temizleme, Yorgan Temizliği

Yorgan Temizleme

Beylikdüzü ilçesinde faaliyet gösteren ve yorgan temizleme ve yorgan yıkama hizmetleri de sunan Cleanlux özelde Beylikdüzü genelde tüm İstanbul’a hizmet sunmaktadır. Cleanlux deneyimli kadrosu ve işinde uzman terzileri ile hem yıkama ve temizleme hem de tamirat ve tadilat işlerinizde sizlerin yanındadır. Yorgan, yastık ve yatak örtüsü gibi her gün teniniz ile teması olan tekstillerin insan sağlığına zararsız olması gerekiyor bu noktada Cleanlux devreye giriyor. Çünkü Cleanlux, yorgan temizleme işlemlerini ıslak temizleme ile yapıyor. Islak temizleme yöntemi “Wet Cleaning” olarak tanımlanmaktadır. Bu yöntem kuru temizlemeye çevreci bir alternatif olarak gelişmiştir. Cleanlux ıslak temizleme konusundaki gücünü Electrolux Professional Lagoon® Advance Care sisteminden alıyor. Yani Cleanlux Electrolux Professional’ın Türkiye ortağı konumundadır. Islak temizleme, kuru temizlemenin aksine kıyafetlerinizin ve yorganlarınızın üstünde kimyasal kalıntı oluşmasını engeller. Yorganlarınızda temizleme sonrasında oluşan solvent kokusu asla olmaz. Giysileriniz ve tekstilleriniz ıslak temizleme yöntemi sayesinde eskisinden daha canlı renklere ve daha yumuşak dokuya sahip olur. Ek olarak yün yorgan yıkama yaptırmak istiyorsanız. Woolmark onaylı ıslak temizleme sistemimizi mutlaka kullanmalısınız. Çünkü Woolmark küresel bazda denetim yapan bir yün kontrol firmasıdır. Cleanlux tesisleri Woolmark’tan onay almıştır. Yani yünlü yorganlarınız ve giysileriniz, Cleanlux tesislerinde Woolmark koruması altındadır.

Evde Yorgan Temizleme ve Riskleri

Yorgan yıkama nasıl yapılır?  Yorgan yıkamayı evinizde sorunsuz ve mikroplardan tamamen arındırarak yapabilmeniz için sanayi tipi çamaşır makinelerinizin olması gerekir. Eğer evde kendi yorganlarınızı yıkarsanız çamaşır makineniz bozulabilir. Çünkü çamaşır makineleri içine çamaşırlar yerleştirildikten sonra yaklaşık bir karış boşluk kalmalıdır. Bunu sağlamak da 7-8 kg kapasiteli çamaşır makinelerinde mümkün değildir. Çamaşır makinenize zarar vermemek için yorgan yıkama ihtiyaçlarınız için ev tekstili temizleme konusunda uzman bir şirketten destek almanızı şiddetle önermekteyiz. Varsayalım çamaşır makinenize yorganlarınız sığdı bu sefer de yeterli boşluk kalmayacağı için yorganlarınız derinlemesine temizlenmez ve üzerinde suda çözünmemiş deterjanlar kalır. Bu da alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Eğer bir yorgan yıkama yeri arıyorsanız Cleanlux’e başvurabilirsiniz.

Yorgan Yıkama (Temizleme) Fiyatları

Yorgan veya battaniye yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için fiyatlar sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yorgan yıkama fiyatları yorgan ebatlarına ve yorgan sayısına göre değişmektedir. Yorgan yıkama fiyatlarını daha da aşağı çekmek için üyelik fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 3 farklı üyelik sistemimiz ile yarı yarıya indirim sahibi olabilirsiniz. Tüm yorgan modellerinizde olduğu gibi kaz tüyü yorganlarınızı da evinizden ücretsiz servis ile alıp tertemiz ve mis kokular eşliğinde evinize bırakıyoruz. Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet veren firmamıza ulaşmak için bir telefon açmanız yeterlidir.

 


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic