Süet Temizleme

%100 doğal süet temizliği, kanserojen madde içermez
Süet Temizleme, Süet Temizliği

Süet Temizleme

Süet temizleme ihtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz. Süet temizliği konusunda deneyimli kadromuz ile tüm süet ceketlerinizi, çantalarınızı ve süet koltuklarınızı temizliyoruz. Süet mont temizliği detaylı bilgi ve ince işçilik gerektirmektedir. Çünkü Süet temizleme esnasında renk bozulmaları, ton farkları ortaya çıkabilir. Bu tür sorunların önüne geçmek için temizleme personelimiz ile terzilerimiz birlikte çalışırlar. Dilerseniz süet mont ya da ceketlerinizin tamir edilmesini de isteyebilirsiniz. Süet giysileriniz hem temizlenir hem de tamir edilmiş ve renkleri canlandırılmış halde size teslim edilir. Üstelik tüm bunlar için evinizden çıkmanıza bile gerek yok bize bir telefon açmanız yeterlidir. Tüm kuru temizleme, ıslak temizleme ütü ve yıkama işlemleriniz için ücretsiz servisimiz ile evden giysilerinizi alıyor, temizlenmiş ve harika kokularla evinize teslim ediyoruz. 30 lira üzerindeki tüm hizmet alımlarınızda servisler ücretsizdir.

Süet Koltuk Temizleme

Süet ya da deri koltuklarınız için de temizleme imkânı sunuyoruz. Koltuklarınız kuruduktan kısa bir süre sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir sonraki temizlemeye kadar koltuklarınız çok daha canlı ve parlak görünecektir. Üstelik üzerinde biriken tüm zararlılardan da arınmış olacaktır.

Çevreci Temizlik

Kullandığımız tüm deterjanlar insan sağlığına zararlı maddeler içermeyen çevreci ve birinci kalite deterjanlardır. Tüm yatırımlarımızı daha sağlıklı insanlar daha temiz bir dünya için yaptık. Bu yüzden Cleanlux olarak çevreci kimliğimizden ödün vermeden çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.. Tüm giysileriniz ve ev tekstilleriniz için ıslak temizleme yapıyoruz. Islak temizleme yöntemi, klasik yöntemlere göre çok dah çevreci ve sağlıklıdır. Çünkü hiçbir kimyasal atık bırakamadan giysilerinizin daha sağlıklı temizlenmesini sağlar. Ayrıca temizleme esnasında ortaya herhangi bir zararlı atık çıkmaz bu nedenle dünya üzerinde ıslak temizleme diğer adı ile organik temizlemeye doğru bir geçiş söz konusudur. Biz de Cleanlux olarak Beylikdüzü bölgesinde Electrolux Professional Lagoon® Advance Care Islak Temizleme ortağı olarak Woolmark onaylı temizlik anlayışımızla size hizmet sunuyoruz. Bize telefonlarımız vasıtası ile ulaşmanız yeterlidir. Abonelik sistemimizi kullanarak %30’ları aşan indirimlere de sahip olabilirsiniz.

 


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic