GİYSİ TEMİZLEME

%100 doğal giysi temizliği, kanserojen madde içermez

Giysi Temizleme

Giysi temizleme Beylikdüzü kuru temizleme firmalarının en yoğun çalıştıkları alandır. Takım elbise, gömlek, pantolon, bluz, elbise gibi tüm kıyafetlerin kuru temizlemesi yapılmaktadır. Cleanlux olarak kuru temizleme işlemleri yerine wet cleaning yani ıslak temizleme yapıyoruz. Islak giysi temizleme esnasında kullanılan tüm deterjanlarımız biyolojik deterjanlardır. Giysilerinize zarar vermez, giysi temizleme esnasında giysilerinizin üzerinde insan sağlığına zararlı maddeler bırakmaz. Kıyafetlerde solvent kokusu olmaz. Giysilerinizin renkleri çok daha canlı ve parlak hale gelir. Giysi yünü temizleme konusunda ıslak temizleme kuru temizlemeden çok daha başarılıdır. Islak giysi temizleme hizmetimiz Woolmark onaylıdır. Yani yün konusunda otorite olan Woolmark, ıslak temizleme hizmetimizin yünlü kıyafetlerinizin zarar görmeyeceğini temin eder. Giysi temizleme teknikleri konusunda uzman personelimiz hem sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte hem de alanında eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Giysi yünü temizleme makinesi yünlü kıyafetlerinizi temizlemek için özel olarak dizayn edilmiştir. Giysi tüyü temizleme makinesi ile giysilerinizin üzerinde birikmiş kötü görünen tüm tüyler alınır ve yünlü giysileriniz ilk günkü gibi şık görünürler.

İstanbul  Giysi Kuru Temizleme Kampanyaları


Cleanlüx İstanbul genelini kapsayan kampanyaları sayesinde giysi kuru temizleme fiyatları artık müşterilerimiz için çok daha uygun hale gelmektedir. Cleanlux’ün üyelik sistemi ile giysi kuru temizleme hizmetlerini silver, gold ve platin kart edinerek çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Cleanlux zaman zaman kampanyalar yaparak takım elbise, abiye, gelinlik, pantolon ve gömlek temizliğinde indirimler yapabiliyor. Bu indirimler kart sahiplerine doğrudan yansıtılıyor. Kart sahibi olmayan müşterilerimiz de giysi temizleme kampanyalarından faydalanabiliyor.  Giysi temizleme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Giysi Kuru Temizleme

Giysi kuru temizleme sadece kumaşlı ürünler için değil tüm kıyafetler için yapılmaktadır.  Deri giysi temizleme, pvc giysiler, organize, tül şifon, ipek giysilerinizde titizlikle temizlenmektedir. Hangi kıyafetin hangi tür temizliğe uygun olduğu konusunda danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Yünlü giysiler alanındaki uzmanlığımız sayesinde tüm ev tekstillerinizi ve yünlü giysilerinizi organik ve sağlıklı olarak %100 temizliyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri size belirttiğimiz süre içinde tamamlayıp, kıyafetlerinizi temizlenmiş ve mis gibi kokar halde size teslim ediyoruz.

Giysi Yıkama ve Ütüleme


Hizmetlerimiz arasında sadece kuru ve ıslak temizleme bulunmuyor. Tüm kıyafetleriniz için yıkama ve ütüleme servisi de sunuyoruz. Tüm kuru temizleme, ıslak temizleme, ütüleme ve yıkama işlemleriniz için ev tekstilleriniz takım elbiseleriniz gömlek ve pantolonlarınız evinizden alınıyor. Yıkanıp ütülenip size teslim ediliyor. Talepleriniz doğrultusunda sadece ütüleme işlemi de yapıyoruz.  Dilerseniz üyelik yaptırabilirsiniz. Böylece standart bir şekilde giysilerinizi belli aralıklarla alıp yıkayıp ütüleyip size teslim edebiliriz.


Giysi Kuru Temizleme Fiyatları


Standart giysi temizliği için fiyat bilgisi web sitemizin fiyatları sayfasında belirtilmiş olsa da giysi kuru temizleme fiyatları giysinin türüne ve özel bir işlem istenip istenmemesine göre değişiklik gösteriyor. Üstelik 30 lira ve üzeri hizmet alımlarınızda ücretsiz servis imkanı sunuluyor. Kampanyalarımızı takip ederek, gold kart, platin kart ya da silver kart edinerek çok daha makul rakamlara ütüleme ve kuru temizleme hizmeti satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizden parça başına kuru temizleme fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ütüleme ücretleri kuru temizleme fiyatlarımızın %50’si kadardır. Yıkama ve toplu hizmet alımları için lütfen aşağıdaki numaralardan bize ulaşınız.


Giysi Kuru Temizleme Telefon


Giysi kuru temizleme alanında İstanbul genelinde hizmet veriyoruz.  Giysi temizleme hakkında bilgi almak ve giysi temizleme fiyatlarını öğrenmek için bizi telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
Beylikdüzü giysi temizleme ve tüm İstanbul için telefon: +90 (212) 803 26 61 GSM: +90 (505) 118 53 13


Ana yıkama maddesi su ve özel biyoçözünür deterjanlar ile Electrolux Professional marka profesyonel makinalarda temizlenen ve ütülenen giysileriniz sizin ve sevdikleriniz için kesinlikle hiç bir kanserojen tehlike içermez. Ayrıca gleneksel kuru temizlemede karşılaşacağınız solvent kaynaklı kötü kokular ve alerjik vakalar da söz konusu değildir.


CLEANLUX "Wet cleaning" olarak adlandırılan ıslak temizleme sistemi sayesinde hem sağlığınız hem de kıyafetleinizi korur.

    Sistemimiz;

  • Kanserojen madde içermez, % 100 doğal ve çevrecidir
  • Ana yıkama maddesi su ve zararsız biyoçözünür deterjanlardır
  • Giysilerinizde kötü solvent kokusu olmaz (perkloretilen, hidrokarbon, vb.)
  • Derinlemesine temizler, giysilerinizi yıpratmaz
  • Daha parlak beyazlar ve daha canlı renkler garanti eder
  • Gelinlik ve abiye kıyafetlerde aksesuarlara zarar vermez
  • Woolmark onaylı tek ıslak temizleme "wet cleaning" sistemidir

Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic