Deri Temizleme

%100 doğal deri temizliği, kanserojen madde içermez
Deri Temizleme, Deri Temizliği

Deri Temizleme

Beylikdüzü Deri temizleme hizmeti veren firmamız deri ceket temizleme alanında alanında yetkin kadrosu ile sizlerin hizmetinde. Deri ceket, çanta, cüzdan, koltuk gibi deriden mamul her türlü kıyafet, aksesuar ve ev tekstillerinizi ve mobilyalarınızı temizliyoruz.   Deri temizliği esnasında kullanılan bütün malzemeler deri temizliği için özel ve kendine has malzemelerdir. Deri temizleme malzemelerinin seçimi ve doğru kullanılması önem arz eder. Alanında deneyimli personelimiz deri temizleme, deri ceket kuru temizleme gibi işlerde müşterilerin tüm taleplerini profesyonel bir şekilde yapabilmektedir. Deri giysileriniz için kullanılan deri temizleme losyonları ve kremleri Cleanlux garantisi ile ürünlerinizin temizliği esnasında gerek olduğu durumlarda kullanılmaktadır. Cleanlux deri temizleme materyalleri doğal ve sağlıklı ve çevrecidir. Deri ıslak temizleme ya da deri kuru temizleme yaptıktan sonra deri, süet, nubuk ya da güderi kıyafetleriniz üzerinde hiçbir atık kalmaz. Tüm ıslak temizleme işlemlerinde biyolojik diğer adı ile biyoçözünür temizleme maddeleri kullanır. Bu maddeler su içinde çözünürler, temizleme esnasında ortaya çıkan atık sular, toprağı ya da doğayı kirletmezler bu yönüyle Cleanlux çevreye ve insan sağlığına da son derece saygılıdır.


Deri Ceket Kuru Temizleme


Deri ceket ve deri giysilerinizin temizliğinde özel araçlar kullanılır. Deri temizleme losyonu, deri temizleme sütü, deri temizleme köpüğü, deri temizleme fırçası gibi ürünlerimiz bu iş için dizayn edilmiş araçlarımızdan bazılarıdır. Derilerinize zarar vermezler. Deri temizleme esnasında dilerseniz deri giysilerinizin tamirat ve onarımlarını da yapıyoruz. Deri kıyafetler çok çabuk yırtılabiliyor. Bu yüzden deri ceket yırtık tamiri en çok istenen hizmetler arasında alanında deneyimli terzilerimiz deri ceketlerinizi de yırtıkları belli olmayacak şekilde onarıyor.

Deri Temizleme Fiyatları

Deri ceket temizleme fiyatları deri ceketlerin büyüklüğüne göre, yapılacak işlemlere göre bazı durumlarda değişkenlik göstermektedir. Eğer ekstra bir durum yoksa fiyatlar sayfamızda deri ceket temizliği fiyatı belirtilmiştir. Bazen deri ceketlerin hem tamire hem de boyanmaya ihtiyacı olur bu durumlarda kuru temizleme fiyatının üzerine tamirat ve boyama ücreti de eklenir. Ayrıca derinin cinsi de önemlidir nubuk, süet ya da güderi ürünler için yapılacak temizlikler farklıdır. Bu da fiyatı belirleyen başka bir etkendir. Deri mont ya da deri ceket temizliği komplike bir temizlik gerektirir. Çünkü deri montlar iyice yıpranmadan bize getirilmez bu durumlarda deri mont onarımı yapılması da gerekli hale gelir. Deri ceket deri mont ya da tüm giysileriniz için Cleanlux abonelik kart sisteminden faydalanırsanız. Çok daha düşük rakamlara kuru ve ıslak temizleme hizmeti alabilirsiniz. Abonelik şartlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Beylikdüzü deri temizleme ile ilgili tüm işleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic