Abiye / Elbise Temizleme

%100 doğal abiye ve elbise temizliği, kanserojen madde içermez
Abiye Elbise Temizleme

Abiye / Elbise Temizleme

Abiye elbise temizleme, kuru temizleme firmalarının en hassas olması gereken çalışmaların başında gelir. Beylikdüzü bölgesinde faaliyet göstermekte olan Cleanlux, Abiye temizleme, konusunda uzman personellere sahip ve bu alanda son derece titiz bir hizmet sunmaktadır. Üstelik abiye tadilatı konusunda da müşterilerine destek sunmaktadır Abiye temizleme son derece nazik yapılmalıdır. Çünkü abiyeler, şıklık için tasarlanmış ürünlerdir. Abiyelerde payetler, satenler, takılar ve boncuklar sıklıkla kullanılır. Bu malzemelerin dayanıklı olduğunu söyleyemeyiz. Bu yüzden hem kalıcı bir temizlik hem de sağlıklı ve nazik bir çalışma gerektirir. Cleanlux bu noktada hem ekolojik ve sağlıklı temizlik imkanı sunar hem de kıyafetlerinizin zarar görmesini engeller. Çünkü Abiyeler, elbise temizleme fırçası, elbise temizleme rulosu gibi araçlarla temizlenmeye çalışıldığında yıpranır. Abiyelere en çok zarar veren faktörler elbise temizleme bandı, elbise temizleme spreyi gibi ürünlerdir.
 

Buharlı Abiye Temizleme


Cleanlux buharlı elbise temizleme konusunda da talep geldiği takdirde hizmet vermektedir.. Buhar hem mikropları öldürür hem de sağlıklı bir temizleme yapılmasını sağlar. Takım elbise temizleme ve abiye temizliği esnasında kullanılan tüm temizlik ürünleri %100 organik ve insan sağlığına zararlı faktörlerden arındırılmış ürünlerdir. Standart elbise temizleme makinesi insan sağlığına zararlı bileşenler içerebilir. Cleanlux elbise temizleme aleti olarak hiçbir zaman riskli araçlar kullanmaz.  Elbise temizleme esnasında sıradan kuru temizleme firmaları perkloretilen adı verilen kanserojen bir madde kullanırlar. Perkloretilen, elbisenizi temizlerken aynı zamanda üzerinde bu kanserojen maddelerin kalmasına da neden olur. Bu yüzden elbise kuru temizleme nasıl yapılır? Sorusuna artık modern kuru temizleme firmaları “perkloretilen” yanıtını vermemektedirler.

Abiye Elbise Temizleme Fiyatları

Abiye, elbise kuru temizleme fiyatı ürünün cinsine, miktarına göre değişmektedir. Eğer özel bir durum söz konusu değilse abiye ve elbiseler için standart fiyatlar uygulanmaktadır. Abiye ve elbise fiyatları için fiyat listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Adetli olarak abiye ve elbise kuru temizleme fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Üstelik yeni üyelere %50’ye varan oranlarda indirimler sunmaktayız. Abiye kuru temizleme fiyatı, kuru temizleme firması seçiminizde ilk sırada gelmemelidir. Çünkü kullanılan ucuz ve zararlı temizleyiciler hem kıyafetlerinize hem de sağlığınıza zarar verecektir.  Bu nedenle firmamız tarafından da kullanılmakta olan ve aynı zamanda kuru temizlemede çevreci bir gelişme olan wet cleaning ile daha sağlıklı kuru temizleme hizmetlerini tercih etmelisiniz.

Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic