GELİNLİK TEMİZLEME

Ekolojik Gelinlik Temizleme

Gelinlik Temizleme

Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren firmamız, gelinlik temizleme alanında da sizlere kuru temizleme servisi sunuyor. Gelinlik son derece önemli bir kıyafet çünkü bir ya da iki kez kullanılıyor. Gelinliğinizi evde temizlemek için birtakım yollar mevcut ancak lekeleri temizlemek isterken gelinliği yıpratabilirsiniz. Bu nedenle Gelinlik temizleme nasıl yapılır? gibi sorulara cevap bulma arayışında içinde olmak yerine bir kuru temizleme firmasından destek almalısınız. Çünkü kullanacağınız çamaşır suyu, deterjan gibi çözücüler gelinliğinizde leke bırakabilir. Üstelik gelinlik üzerinde birçok işleme taş ve payet bulunacağından bu parçaların kopma ihtimali de son derece yüksektir. Bütün bu riskleri almak yerine profesyonel bir kuru temizleme şirketinden yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Gelinlik kuru temizleme İstanbul bölgesinde şirketlerin en yoğun çalıştıkları alanların başında geliyor. Çünkü gelinlik kuru temizleme işlemi tecrübe ve yetişmiş personel gerektiriyor.

Gelinlik Kuru Temizleme


Gelinlik temizleme işlemi için işinde deneyimli, yaptığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini yakalamış, profesyonel bir ekibe sahip kuru temizleme firmaları tercih edilmelidir. Aksi takdirde en mutlu gününüzde giyeceğiniz ürününüzün zamanında teslim edilmemesi ya da beklendiği kadar temiz görünmemesi gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Gelinlik kuru temizleme işlemi sırasında kullanılan malzemenin kalitesi de ayrı bir önem gerektirir. Piyasa kullanılan basit kuru temizleme ürünleri ile bir gelinlik temizlenmek istendiğinde gelinlik üzerinde istenmeyen lekeler oluşabilir. Cleanlux organik gelinlik temizlik işlemi yapmaktadır. Gelinlik temizliği konusunda uzman bir ekibe sahip olan firmamız bu alanda yaptığı çalışmalarla müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Gelinlik Temizleme Fiyatları


Gelinlik kuru temizleme ne kadar?  Sorusunun yanıtı temizlik yapılan gelinliğin cinsine üzerindeki işçiliğe ve gelinliğin büyüklüğüne göre değişmektedir. Bazı gelinlikler straplez ve çok kibar olurken bazıları fırfırlı uzun kuyruklu ve ihtişamlı olabiliyor. Gelinliğin durumu kuru temizleme fiyatını da belirliyor. Bazı gelinlikler ipekli olurken bazı gelinlikler organze olabilir. Standart bir gelinlik temizliği için belirlenmiş olan gelinlik temizlik fiyatı sitemizde fiyatlar bölümünde belirtilmiştir. Gelinlik kuru temizleme süresi iş yoğunluğuna göre değişmekle birlikte acil durumlarda 1 gün içinde gelinlik ve nişanlıklarınız temizlenip teslim edilmektedir. Düğün bittikten sonra da mutlaka gelinlik temizlenmelidir.CLEANLUX; gelinlik ve abiye kıyafetlerinizi Electrolux Professional marka özel wet clean makinalarında, biyoçözünür doğa dostu deterjanlar ile özenle temizler. Kullandığımız sistem ve deterjanlar hiç bir şekilde ürünler üzerindeki aksesuar ve taşlara zarar vermez. Kıyafetleriniz ilk günkü gibi temiz,parlak ve hasarsız olarak teslim edilir.


Unutmayın ! Gelinlik ve abiye kıyafetleriniz için en etkin temizleme yöntemi wet clean temizleme sistemidir.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic