Gömlek Temizleme

%100 doğal gömlek temizliği, kanserojen madde içermez
Gömlek Temizleme, Gömlek Temizliği

Gömlek Temizleme

Gömlek temizleme işlemi kuru temizleme ve ıslak temizleme yani “wet cleaning” olarak yapılmaktadır. Beylikdüzü’nde hizmet veren firmamız,  gömlek kuru temizleme hizmetinin yanı sıra gömlek ütüleme hizmeti de sunmaktadır. Gömlek temizleme yaptırmak isteyen müşterilerimizin, gömlekleri evinden alınıp temizlenmiş ve ütülenmiş halde yine evine teslim ediliyor. Eğer sadece ütüleme hizmeti isterseniz, tüm gömleklerinizi adresinize getiriyoruz. Gömlek ütüleme esnasında kullandığımız makineler sanayi tipi manken ütü olarak bilinir. Bu makinelerin en büyük özelliği buhar ve baskı ile gömleğin üstündeki tüm kırışıkları açmasıdır. Gömleğinizi dolabınıza astığınızda eski kırışıklıklar tekrar canlanmaz çünkü gömlek ütüsü insan eli ile değil makine gücü ile yapılmıştır. Dolayısıyla standartların üstünde bir ütü hizmeti ile gömleklerinizi siz giyene kadar ütülü halde tutuyoruz. Gömleklerin en çok kirlenen kısmı gömlek yakalarıdır. Gömlek yakası temizliği konusunda birinci sınıf hizmet veren firmamız, gömleklerinizde bulunan tüm lekelerden sizi kurtarıyor.  Kuru temizleme, gömlek ütüleme hizmetleri arasından hangisini seçerseniz seçin, ücretsiz servisimiz evinize kadar gelip gömleklerinizi alıyor, temizlik ve ütü sonrası evinize teslim ediyor. Üstelik 30 lira ve üstüne servisimiz ücretsiz.


CleanLüx Gömlek Hizmetleri


Gömlekleriniz için 4 farklı hizmet sunuyoruz.

  1. Gömlek kuru temizleme
  2. Gömlek ıslak temizleme
  3. Gömlek ütüleme
  4. Gömlek tadilatı ve onarımı

Bu hizmetlerden seçtiklerinize göre fiyatları değişebiliyor. Gömlek temizleme fiyatı adet olarak web sitemizin fiyatlar bölümünde belirtilmiştir. Gömlek ütüleme fiyatları gömlek temizleme fiyatlarının yarısı kadardır. Gömlek temizliği ve gömlek ütüleme fiyatları hakkında detaylı bilgi sitemizde bulunuyor. Üstelik bu fiyatlar üzerinden üyelik satın alarak %50’ye kadar indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.


Organik Gömlek Temizliği


Cleanlux Electrolux Professional Lagoon® Advance Care - Wet Cleaning Sistemi Türkiye temsilcisidir. Bu sitemin en önemli özelliği tamamen çevreci ve insan sağlığına zararsız bir sitem olmasıdır. Islak temizleme yöntemi adı verilen bu yöntemde kuru temizlemeden kaynaklanan kimyasal atıklarla karşılaşmazsınız. Yani gömlekleriniz ıslak temizleme ile temizlendiğinde üzerinde hiçbir kalıntı kalmaz. Üstelik yıkama esnasında oluşan atıklarda havaya, toprağa ve suya zarar vermez. Bu nedenle ıslak temizleme organik temizleme ve çevreci temizleme olarak da adlandırılır. Kıyafetlerinizin daha canlı, daha temiz ve daha sağlıklı olmasını sağlayan bu sistem sayesinde tüm kıyafetlerinizi sağlıklı bir şekilde giyebilirsiniz. Çünkü kullanılan deterjanların hiç birinde kanserojen madde bulunmaz.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic