ÜTÜ HİZMETİ

Profesyonel ütü hizmeti ve uygun ütü hizmeti fiyatları
Ütü Hizmeti, Beylikdüzü Ütü Firması

Ütü Hizmeti

Ütü yapmak kadınların belki de en hoşlanmadığı ev işidir. Üstelik modern dünyanın kadını bırakın ütü yapmayı, iş hayatından dolayı evine bile gerekli zamanı ayıramıyor. Bu nedenle başta Beylikdüzü olmak üzere tüm İstanbul genelinde ütü hizmeti almak isteyen müşterilerimize bu alanda üstün ütü makineleri ile çözüm sunmaktayız. Ütüleme hizmeti İstanbul ilinin tamamından yoğun talep aldığımız bir hizmetimizdir. Sizde kıyafetlerinizi ütülemeye yetişemiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Bir telefonla ucuz ütü hizmeti kapınıza gelecek. Üstelik 30 lira ve üzeri ütüleme hizmeti alanlara ütü hizmeti ücretsiz!

Profesyonel Ütü Hizmeti

Cleanlux kullandığı sanayi tipi ütü makineleri ile ütü hizmeti veren firmalar arasında  ön plana çıkmak için müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Ütüleme yapmakta olan personellerimiz kullanılan makineler hakkında eğitim almış işinde uzman tecrübeli personellerdir. Teslim alınan her parça özenle ütülenir. Ütülenen ürünler ütüleme işi bittikten sonra askılara asılır. Ütülediğimiz kıyafetleri ve ev tekstilini eve götürdüğünüzde ütüsü bozulmaz. Düzenli taşınan hiçbir kıyafet kullanılmadıktan sonra kırışmaz. Çünkü ütü makinelerimiz standart ütülerden farklıdır. Yoğun buhar kullanarak ısı buhar yolu ile kıyafete iletilir böylece sıcak metalin aşındırıcı etkisi ortadan kaldırılır. Ütüleme sonrasında koyu renkli kıyafetlerinizde herhangi bir parlama meydana gelmez. Özellikle Avrupa yakasından profesyonel ütü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bizi tercih ediyor olmasının başlıca nedenleri arasında hem ucuz hem de kaliteli bir ütü hizmeti sunuyor olmamızdır. Dilerseniz çamaşır temizleme ve ütü hizmetini birlikte alabilirsiniz. Kirli giysilerinizi evden alıp ütülenmiş bir şekilde askılar içinde size tam vaktinde teslim ediyoruz.  Ütüleme esnasında özellikle pantolonlarda ve gömlek kollarında çift çizgi gibi risklerle karşı karşıya kalmazsınız üstelik uzun süre çift çizgili şekilde ütülenmiş giysilerinizdeki bu görüntü kirliliği ütü hizmetlerimiz sayesinde ortadan kalkacaktır. Evde ütüleyemediğiniz ütülerinizi açmadığı kırışıklıklarda bile tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz.  Tüm kıyafetleriniz kumaş ayrımı gözetmeksizin ütülenebilir.  Ütüleme sonrasında giysilerinizde kötü koku kalmaz, insan sağlığına olumsuz etki eden kimyasallar ütüleme esnasında kullanılmaz. Islak temizlemeden gelen tecrübemizi ütüleme için de kullanmaktayız o yüzden oldukça çevreci ve doğal ütü hizmeti sunmaktayız.

Ütü Hizmeti Fiyatları

Ütü hizmeti fırsatları ve ütü hizmeti kampanyaları için sitemizden ve telefonlarımız vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz. Ütü hizmetleri İstanbul için belirlediğimiz fiyatlar açık bir şekilde sitemizde yayınlamıştır. Bu fiyatları üyelik yaptırarak %50’ye varan oranlarda indirmeniz mümkündür. 3 farklı üyelik çeşidimiz bulunmakta silver, gold ve platin üyelik bu üyelikler sayesinde giysilerinizi çok uygun fiyatlara üteletebilirsiniz. Üstelik tüm ütüleme yıkama ve kuru temizleme işlemleriniz gelişmiş makinelerle sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Kurum ya da kuruluşlar için de makul bir ütü hizmeti fırsatı sunmaktayız. Hastane, şirket personeli, temizlik şirketi vb. kurumların toplu ütü hizmetlerinde çok ciddi oranlarda indirim uygulayabiliyoruz. Toplu ütü hizmeti fırsatı için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic