Yastık Temizleme

%100 doğal antibakteriyel yastık temizliği, kanserojen madde içermez
Yastık Temizleme, Yastık Temizliği

Yastık Temizleme

Yastık temizleme kuru temizlemenin en hassas iş alanlarından biridir. Çünkü yastıklar her gece ağzımızı, burnumuzu değdirdiğimiz ürünlerdir. Bu nedenle son derece sağlıklı bir şekilde temizlenmesi gerekir. Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren firmamız yastıklarınız için hem kuru temizleme hem de ıslak temizleme imkanı sunmaktadır. Islak temizleme kuru temizlemenin neden olduğu solvent kokusuna ve yastık üzerinde kalan kimyasallara son verir. Cleanlux olarak Electrolux Professional Lagoon® Advance Care ortaklığımız sayesinde ev tekstillerinizi ıslak temizleme ile temizliyoruz. “Wet Cleaning” adındaki bu sistemde tüm ev tekstilleriniz yastık, yorgan ve battaniyeleriniz tertemiz yapılır, eski renklerinden daha canlı hale gelirler.. Islak temizleme çevreci ve organik temizleme yöntemidir. Çevreyi ve sağlığınızı korumak için kullandığımız tüm deterjanları biyoçözünür temizleyicilerden seçeriz. Bu yüzden temizleme için kullandığımız sarf malzemeleri suda çözünürler. Kıyafetlerinizde ve yastıklarınızda kalıntı bırakmazlar. Üstelik oluşan atık sularda doğaya asla zarar vermez. Bu nedenle ıslak temizleme Woolmark ve Greenpeace tarafından desteklenmektedir.

Yastık Temizliği Nasıl Yapılır?

Yastık temizliğini evde yapmanız mümkündür. Ancak yastıklarınız üzerinde kalacak deterjan kalıntılarını önlemeniz her zaman mümkün değildir. Yastıklarınızı kılıflarını çıkarıp yıkamalısınız. Eğer yastıklarınız kaz tüyü ise kaz tüyü yastık temizliği için profesyonel yardım almanız gereklidir. Çünkü kaz tüyü yastık temizliğinde kullanılacak deterjanlar organik olmalıdır. Çünkü kaz tüyleri kazlardan elde edilen organik materyallerdir. Bu nedenle evde temizlediğiniz kaz tüyü yastıklar özelliğini kaybedebilir. Düzenli aralıklarla yaptırdığınız ıslak temizleme işlemi ile hem daha sağlıklı ve temiz yastıklara hem de daha uzun ömürlü yastıklara sahip olursunuz.

Yastık Temizleme Fiyatları

Yastık temizleme ve diğer ev tekstilleriniz için Cleanlux rekabetçi fiyat politikası ile sizleri hem kalite hem de fiyat konusunda memnun edecektir. Üstelik temizleme hizmeti alan müşterilerimiz üyelik alırlarsa temizleme hizmetlerini %50’ye varan oranlarda indirimli olarak alabilirler. Eğer siz de yastık, yorgan ve giysi temizliği hizmeti almak istiyorsanız Beylikdüzü ve tüm İstanbul’a hizmet veren firmamız Cleanlux’ü arayabilirsiniz. Ücretsiz servisimiz ile tekstillerinizi ve kıyafetlerinizi evinizden alıp evinize bırakıyoruz

 


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic