WET CLEANING

Wet cleaning ile daha sağlıklı bir gelecek...

Wet cleaning ile daha sağlıklı bir gelecek sizi bekliyor...Wet Cleaning


Son yıllardaki pazar verileri, tüketicilerin giderek artan oranda çevreci ürünlere eğilim gösterdiğini ortaya koymuştur. Bu durum kuru temizleme sektöründe de alternatif temizleme yöntemleri arayışını tetiklemiştir. Geleneksel kuru temizlemenin ana maddesi olan perkloretilen’nin kanserojen etkisi uzun yıllar önce Amerika ve Avrupalı otoriteler tarafından tespit edilmiş ve ilerleyen yıllar içerisinde bir çok gelişmiş ülkede bu maddenin kullanımı yasaklanmıştır.


Kuru temizleme ile kıyaslandığında Wet Cleaning ’nin Avantajları:
 • Daha iyi bir çevre
 • Daha iyi durumdaki giysiler
 • Daha temiz bir koku
 • Daha yumuşak kumaşlar
 • Daha parlak renkler
 • Daha parlak beyazlar
 • Ter ve protein lekelerinde daha etkili temizleme
 • PVC dokulu giysilerde ve ince dokulu payetli kumaşlarda daha iyi sonuçlar
 • Düğme ve plastik fermuarlarda en az düzeyde hasar oluşumu
 • Deri ve süeti özel deterjanlarla Wet Cleaning fırsatı
 • Yün battaniye, kalık yorganlar ve yastıklar için etkili temizlik.

Wet Cleaning Electrolux Professional önderliğinde geleneksel kuru temizleme yöntemlerine alternatif olarak geliştirilmiş ve dünya çapında büyük ilgi görmüştür. Wet Cleaning, her türlü dokuma ve tekstilin profesyonel temizliğinde inanılmaz derecede etkilidir. Electrolux Professional'ın çevre dostu çözümleri sayesinde kanserojen kimyasallara gerek duymadan üstün temizlik sonuçları elde etmek artık mümkündür.

Electrolux Professional Lagoon Advance Care Wet Cleaning sistemi sayesinde lekeleri kuru temizlemeden daha etkili ve verimli şekilde gidermek mümkündür.Ayrıca kuru temizlemede olduğu gibi kötü solvent kokusu olmaz ve kullanılan kimyasal sağlığa zararlı değildir. Özellikle kimyasala alerjisi olan insanlar, çocuklar, yaşlılar ve hamile bayanlar için herhangi bir sağlık riski taşımaz. Tüm kimyasallar bitki esaslıdır. Alerjik ve hassas bünyelerde vücud sıcaklığı ile etkin hale gelen kimyasal; yaka kenarları ve koltukaltlarında kabarmalar ve kaşıntılara sebep olur. Ayrıca yüzeyde kalan kimyasal sebebi ile perkloretilen ile temizlenen malzemenin görüntüsü bulanık, puslu bir hal alır. Renkler parlaklığını yitirir.

Electrolux Professional Lagoon® Advance Care - Wet Cleaning Sistemi:

Woolmark tarafından, hassas giysilerin bakımı için en ideal alternatif olarak onaylanan ilk ve tek profesyonel giysi temizleme (wet cleaning) sistemi.

Lagoon® Advance Care doğal çözücü olarak ekolojik bir temizlik sağlayan su ve özel biyoçözünür deterjanlar ile yıkama, kurutma ve sonlandırma işlemlerini içeren entegre bir sistemdir.

Test edilmiş programlar ve özel ekipmanlar, kumaşlarınızın mükemmel şekilde temizlenmesi ve kurutulmasını sağlamak üzere özel olarak dizayn edilmiştir. Yenilikçi wet cleaning prosesi, her türlü tekstilin hassas ve etkin biçimde temizlenmesini sağlar. Lagoon® Advance Care ile geleneksel olarak sadece kuru temizleme ile işlem görebilen tüm giyisileri ve hatta daha fazlasını temizlenebilir . Ana yıkama maddesi su ve özel biyoçözünür deterjanlar komple bir paketin vazgeçilmez parçalarıdır.

Çevre dostu ürünler kullanan Lagoon® Advance Care, uluslararası standartlara tam uyumla, doğayı korur ve ona saygı duyar.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic