Yatak Örtüsü Temizleme

%100 doğal yatak örtüsü temizliği, kanserojen madde içermez
Yatak Örtüsü Temizleme, Yatak Örtüsü Temizliği

Yatak Örtüsü Temizleme

Yatak Örtüsü, çarşaf, kırlent gibi hijyen gerektiren tüm özel tekstilleriniz, ıslak temizleme ile insan sağlığına saygılı bir şekilde temizlenir. Beylikdüzü civarına ve tüm İstanbul geneline hizmet veren Cleanlux, Electrolux’ün geliştirdiği Islak temizleme sistemi sayesinde tüm yatak örtülerinizi, yastık ve yorganlarınızı kısacası tüm ev tekstillerinizi %100 sağlıklı olarak temizler. Cleanlux tesisleri Electrolux Lagoon® Advance Care sisteminin Türkiye iş ortağıdır. Tüm temizleme işlemlerimiz Woolmark onaylıdır. Woolmark uluslar arası yün denetleme kuruluşudur. Tamamen bağımsız bir kurumdur. Güçlerini Electrolux ile birleştiren Cleanlux azami hassasiyet gereken ev tekstillerinde son derece çevreci ve organik çözümler sunar. Islak temizleme “Wet Cleaning” adı verilen bu sistemde kullandığımız tüm deterjanlar ithal deterjanlardır ve suda çözünebilirler. Biyoçözünür sarf malzemeleri kullandığımız için çevreye, havaya ve suya karşı son derece saygılıyız çünkü temizleme esnasında oluşan atık sular asla çevreyi kirletmez. her şeyden önemlisi yatak örtüleriniz yıkandığında üzerinde asla kimyasal kalıntılar oluşmaz. Kuru temizleme sonrasında hissettiğiniz o solvent kokusunu ıslak temizleme sonrasında asla duymazsınız. Toksik maddeler tamamen temizlendiği için ıslak temizleme insan sağlığına tamamen zararsızdır. Hatta ürünler üzerindeki bakteri ve mikropların temizlenmesinde çok başarılı olduğu için ıslak temizleme insan sağlığı için en uygun temizleme biçimidir.

 

Yatak Örtüsü Yıkama

Yatak örtüsü yıkama hizmeti de sunan firmamız dilerseniz tüm ev tekstilleriniz için yıkama ve ütüleme hizmeti sunmaktadır. Cleanlux’e telefon açmanız halinde ücretsiz servisimiz evinize kadar gelip temizleme yapılacak giysi ve tekstillerinizi alır temizleme sonrasında evinize bırakır. Bu işlem 30 lira ve üzeri hizmet alımlarında tamamen ücretsizdir.

Yatak Örtüsü Temizleme Fiyatları

Yatak örtüsü temizleme fiyatları parça başına olmak üzere sitemizin fiyatlar kısmında yer almaktadır. Bu fiyatları daha da aşağı çekmek için abonelik imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Ön ödemeli abonelik sistemimiz sayesinde ödeyeceğiniz rakamlar yarı yarıya düşebilir. Yatak örtüsü temizleme, yastık, yorgan, battaniye yıkama ve temizleme hizmetleri için bizden bilgi alabilirsiniz. Beylikdüzü civarındaki tesisimiz ile birçok kurum ve kuruluşa yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ediyoruz. Size de bir telefon kadar yakınız.

 


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic