Pardesü Temizleme

%100 doğal pardesü temizliği, kanserojen madde içermez
Pardesü Temizleme, Pardesü Temizliği

Pardesü Temizleme

Pardesü kuru temizleme Beylikdüzü başta olmak üzere firmamızın İstanbul’un tüm ilçelerine verdiği hizmet alanlarından biridir. Cleanlux, modern tesisi, deneyimli personeli ve usta terzileri ile pardesü ve tüm giysilerinizin ıslak ve kuru temizleme işlerini yapmak için sizleri bekliyor. Pardesü temizleme yaptırmadan önce ıslak temizleme hakkında bilgi vermek isteriz. Islak temizleme yani “Wet Cleaning” organik ve çevreci temizleme olarak da bilinir. Kuru temizlemeye alternatif olarak geliştirilmiş çevreye saygılı bir temizleme biçimidir. Islak temizleme sistemi için Electrolux Lagoon® Advance Care  ile ortaklık kurduk. Electrolüx’ün Türkiye ortağı olarak Beylikdüzü bölgesi başta olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet sunuyoruz. Islak temizleme sisteminde kullandığımız temizleyici ürünler ve sarf malzemeleri tamamen doğaya saygılı ürünlerdir. Bu ürünleri kullandığımızda oluşan atık sular içinde herhangi solvent ya da kimyasal madde kalmaz; dolayısıyla toprak ve yeraltı sularını kirletmiyoruz. Üstelik kıyafetleriniz teninize değdiği için sağlıklı olması şarttır. Islak temizleme ile temizlenen pardesülerinizde asla kimyasal atık kalmaz. Renkleri daha parlak dokusu daha yumuşak hale gelir.

 

Pardesü Temizliği Nasıl Yapılır?

Pardesüler,  geniş ve uzun kumaşlarda üretilirler. Dolayısıyla bakımları biraz daha zordur. Pardesü bakımı yapmak için pardesü kumaşının nasıl bir kumaş olduğunu ve özelliklerini bilmek gerekir.  Pardesü kumaş, pamuklu veya ipek ise evde yıkama yaptığınızda pardesüleriniz çekebilir, renkleri solabilir. Başka bir sorun da içindeki tela ve astarların buruşmasıdır. Eğer pardesü içindeki tela, astar ve vatkalar buruşursa pardesünüz yeni ve tertemiz de olsa şekli bozulacağı için kullanılmaz hale gelir. Üstelik dönüşü yoktur. Pardesü tamiratı yaptırmanız gerekir. Bu nedenle pardesülerinizi evde yıkamayınız. Hafif lekeleri pardesünüzü asmadan önce ıslak bezle silebilirsiniz. Solvent içermeyen deterjanlar kullanmaya gayret etmelisiniz. Aksi takdirde pardesünüz yıpranabilir.

Pardesü Kuru Temizleme Fiyatları

Pardesülerinizi kuru ya da ıslak temizleme yaptırabilirsiniz. Fiyatlarımız parça başına sitemizde yer almaktadır. Bu rakamları daha aşağı çekmek için abonelik imkânlarımızdan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece nerdeyse yarı yarıya indirim alabilirsiniz. 3 farklı abonelik modelimiz bulunuyor. Bunlar Silver, gold ve platin üyeliklerdir. Üstelik tüm giysilerinizi ve ev tekstillerinizi bir telefonla evinizden alıp tertemiz şekilde evinize teslim ediyoruz. Beylikdüzü Kuru temizleme işleriniz için lütfen bize ulaşınız.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic