Palto Temizleme

%100 doğal palto temizliği, kanserojen madde içermez
Palto Temizleme, Palto Temizliği

Palto Temizleme

Paltolarınız dış giyim ürünleri olduğundan çok çabuk kirlenirler ve temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Palto kuru temizleme yapılmadan önce bazı işlemlere tabi tutulmalıdır. Bu nedenle palto temizlemek, hassasiyet gerektiren bir iştir. Palto temizliğine başlamadan evvel palto üzerinde hangi kumaş türü kullanılmışsa ona uygun deterjanların seçilmesi gereklidir. Deri palto ile kaşe paltonun temizliği aynı şekilde yapılmaz. Palto veya kaban temizlemede kurutma ısısı da son derece önemlidir. Palto ve kaban temizliğinde hem kuru temizleme hem de ıslak temizleme yapabiliyoruz. Kullandığımız tüm makineler Electrolux makinelerdir. Electrolux’ün geliştirdiği Electrolux Lagoon Advance Care Wet Cleaning sistem ile tüm kıyafetlerinizin ıslak temizlemesinin yapılması mümkündür. Cleanlux Lagoon sisteminin Türkiye’deki iş ortağıdır. Islak temizleme yapılmasının birçok faydası bulunmaktadır.

Islak temizleme ile;

  • - Paltolarınız daha canlı renklere sahip olur
  • - Islak temizleme sonrasında paltolarınız üzerinde hiçbir kimyasal kalıntı kalmaz.
  • - Paltolarınız son derece temiz olur ve mis gibi kokarlar
  • - Ter lekeleri ve protein lekeleri bile ıslak temizleme ile çıkarılır
  • - Kumaşlarınız daha yumuşak hale gelir.
  • - Deri paltolarınızda bile ıslak temizleme imkanı bulunmaktadır
  • - Islak temizleme sonrasında doğa korunur; hiçbir atık doğayı ve kaynak sularını kirletmez
  • - Tüm yünlü kıyafet ve tekstillerinizin temizliği, uluslararası yün denetim merkezi Woolmark tarafından onaylıdır.
  • - Islak temizleme sisteminde temizlenen paltolarınız o zamana kadar taşıdığı tüm toksinlerden ve mikroplardan arındırılmış olur
  • - Kullanılan tüm deterjanlar biyoçözünür deterjanlar olup suda yok olurlar.

   

  Palto Temizleme Fiyatları

  Palto veya kaban temizleme fiyatları paltonun türüne ve kumaşına göre değişebilmektedir. Palto temizleme yaptırmak istiyorsanız mutlak abonelik türlerimize göz atmalısınız. 3 farklı abonelik türümüz bulunmaktadır. Bu aboneliklerden faydalanarak %50’ye varan indirimlere sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm kuru temizleme ve ıslak temizleme ihtiyaçlarınız için giysilerinizi ve ev tekstillerinizi evinizden alıp evinize bırakıyoruz. Bize ulaşmak için bir telefon açmanız yeterlidir. Beylikdüzü bölgesinde bulunan tüm şahıs ve kurumlar için deneyimli personelimiz ile hizmetinizdeyiz.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic