Mont Temizleme

%100 doğal mont temizliği, kanserojen madde içermez
Mont Temizleme, Mont Temizliği

Mont Temizleme

Mont temizleme alanında faaliyet gösteren Cleanlux, Beylikdüzü bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir.  Deri mont temizleme, kaşe, süet, nubuk mont temizlemede de uzman olan firmamız, her türlü mont temizleme işlerinizde çevreci anlayışı ile size yardımcı oluyor. Cleanlux,  temizleme işlemlerini kuru ve ıslak temizleme olarak yapmaktadır. Islak temizlemede uygulanan sistem dünyaca ünlü Lagoon sistemidir. Bu sistemin kurucusu Electrolux Lagoon Advance Care Wet Cleaning’tir. Cleanlux Electrolux’ün Türkiye iş ortağıdır. Çevreci temizlik, ekolojik temizlik ya da organik temizlik adlarıyla tüm dünyaya yayılmaya başlayan bu sistemde montlarınız ceketleriniz ve tüm giysileriniz ıslak temizleme yöntemi ile temizlenebilir. Islak temizleme yöntemi son derece sağlıklıdır. Çünkü yıkama esnasında kullanılan yıkama malzemeleri sarf malzemeleri %100 doğal ve biyolojik malzemelerdir. Evlerinizde bulunan kremler ve şampuanlardan çok daha masum olan bu deterjanlar kimyasal olmadığı için suda çözünebilir. Bu deterjanlar ile mont temizliği yapılırken ortaya çıkan atık sular doğayı kirletmez. Üstelik montlarınız işlem öncesine göre çok daha canlı ve temiz olurlar. Cleanlux her türlü mont temizliğinizi yapmaktadır. Kaz tüyü mont temizleme gibi organik malzemeli montlarınızda bile üstün başarılı sonuçlar alınmaktadır. İsterseniz deri mont kuru temizleme de yaptırabilirsiniz.

Mont Kuru Temizleme Fiyatları

Mont temizleme fiyatları mont cinsine, ebatına ve sayısına göre değişkenlik gösterebilse de firmamız standar montlar için bir fiyat belirlemesi yapmıştır. Web sitemizin fiyatlar kısmından güncel mont temizliği fiyatları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.. Güderi ve deri montlardan, süet, nubuk ve kumaş montlara kadar farklı malzemelerle üretilen tüm montların temizliği de farklı şekillerde yapılmaktadır. Mont temizlemenin yanı sıra Cleanlux tesisinde usta terzilerimiz mont tadilatı ve tamiratı da yapmaktadır. Dilerseniz montlarınızı hem tamir ettirebilir hem de kuru temizleme yaptırabilirsiniz. Mont temizleme fiyatlarını daha da aşağı çekmek isterseniz, abonelik sistemimizden faydalanabilirsiniz. Abonelik sistemimizde 3 farklı abonelik bulunmaktadır. Bunlar Gümüş üye, altın üye ve platin üyedir. Üyelik tipinize göre %50’lere varan indirimler alırsınız.

Deri Mont Bakım ve Tamir

Evde deri montlarınıza iyi bakmak istiyorsanız güneşin altında bırakmamalı, yılda bir kere vazelin sürerek canlanmasını sağlamalısınız. Ayrıca deri montlarınızı kendiniz evde boyamaya kalkmayın çünkü deri montlar üzerinde bulunan boyalar üreticilerin kullandığı sanayi tipi özel boyalardır. Siz evde ayakkabı boyası ile boyama yaparsanız deri montunuz lekeli gibi görünebilir. Bu yüzden deri mont bakımı tamiri ve temizlenmesi için kuru temizleme firmalarından yardım alabilirsiniz. Beylikdüzü civarındaki tüm deri mont kuru temizleme, tamir, bakım ve boyanması işleri için Cleanlux’e başvurabilirsiniz. Bize telefon açmanız yeterlidir. Montlarınızı ve diğer giysilerinizi evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

 


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic