Kürk Temizleme

%100 doğal kürk temizliği, kanserojen madde içermez
Kürk Temizleme, Kürk Temizliği

Kürk Temizleme

Kürk Temizleme standart kuru temizleme işlemlerinden çok daha özen isteyen bir iştir. Çünkü kürkler özel ve birçoğu organik ürünlerdir. Beylikdüzü bölgesinde Kürk temizleme konusunda hizmet veren firmamız alanında deneyimli kadrosu ile kürk kuru temizleme ve kürk ıslak temizleme konusunda müşterilerine çözüm sunmaktadır. Firmamız kürk temizleme konusunda farklı uygulamalara sahiptir. Çünkü Cleanlux olarak Electrolux Lagoon Advance Care Wet Cleaning sistemi Türkiye iş ortağıdır. Electrolux’ün “Lagoon” adı verilen çevreci çözümleri sayesinde kürkleriniz pamuk ve yünlü kıyafetleriniz eskisinden daha temiz ve sağlıklı şekilde teslim edilir.  Daha açık bir ifade ile ıslak temizleme yani wet cleaning yönteminde kullandığımız tüm sarf malzemeleri, deterjanlar insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Bu maddelerin kullanımı sonrasında kürklerinizde kimyasal kalıntılar, toksik maddeler kalmaz. Üstelik yıkama esnasında oluşan atıklar havaya, toprağa ya da suya zarar vermez.  Kürkleriniz ve kıyafetleriniz eskisinden daha canlı renklere sahip olur. Bu yöntemin başka bir artısı da o zamana kadar kürkünüz üzerinde birikmiş tüm mikropların ortadan kaldırılmasıdır. Kürk temizleme İstanbul ilinde çok sık yapılmayan bir kuru temizleme hizmetidir.

Kürk Kuru Temizleme Fiyatları

Kürk temizliği konusunda iki alternatif bulunmaktadır. Birincisi kürk kuru temizleme ikincisi ise ıslak kürk temizlemedir. Her iki yöntemde de başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Kürk mont temizleme, kürk temizleme gibi işlemler için fiyatlarımız sabittir. Kürk temiziği fiyatımızı web sitemizin fiyatlar kısmından inceleyebilirsiniz. Kürk temizliğine karar verdiyseniz bize telefon açmanız yeterlidir. Kürklerinizi ve diğer giysilerinizi evinizden alıp tertemiz halde evinize teslim ediyoruz. Dilerseniz abonelik imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz. 3 farklı aboneliğimiz bulunmaktadır. Bunlar silver abonelik, gold abonelik ve platin aboneliktir. Bu abonelikler sayesinde %50’ye varan oranlarda indirime hak kazanabilirsiniz.

Beyaz Kürk Temizliği

Beyaz kürklerinizi yaz ayı geldiğinde dolaba kaldırmanda önce bir defa kuru/ıslak temizleme yaptırmanız iyi olacaktır. Çünkü güveler için kirlenmiş kürkler çok cazip yiyeceklerdir. Kürkünüzü iki ayda bir güvelere karşı kontrol edin. Kürkü silkelemeden asmayın. Mutlaka kürk kılıfı kullanın. Kılıfın ağzını sıkıca bağlayın. Ancak kürk konusunda en hassas nokta profesyonel temizleme yardımı alınmasıdır. Kürkünüzü evde kendiniz temizlemeye kalkarsanız kürkte doku kayıpları yaşayabilirsiniz.

 


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic