Ceket Temizleme

%100 doğal ceket temizliği, kanserojen madde içermez
Ceket Temizleme, Ceket Temizliği

Ceket Temizleme

Ceket Temizleme Beylikdüzü bölgesinde faaliyet gösteren firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Ceket temizleme işleminde hem farklı kumaşların kullanılıyor olması hem de farklı temizleme yöntemlerinin olması doğru kumaşı doğru şekilde temizleme gerekliliğini ortaya çıkarıyor. Deri, süet, nubuk, yün, pamuk gibi farklı materyallerden yapılan ceketler farklı şekilde temizlenmelidir. Bazıları ıslak temizlemeye uygunken bazıları kuru temizleme yapılmalıdır. Süet ceket temizleme, deri ceket temizleme de yapabilen firmamız tüm ceket kumaşlarında son derece başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Ceketler yapı itibariyle gömlek ve pantolon gibi giysilerden çok farklıdır. İçlerinde astar bulunur. Omuzlarında, vatka göğüs kısmında ise tela bulunur. Ceketin tüm parçalarını ve bu parçaların hangi deterjanlara nasıl tepki verdiğini iyi bilmek gerekir. Aksi halde ceketiniz zarar görebilir. Firmamızda aşırı kirlenmiş ceket yakası temizliği de yapılmaktadır. Cleanlux ceket kuru temizleme dışında “wet cleaning” yani ıslak temizleme uygulamasında uzmandır. Cleanlux ELECTROLUX Lagoon® Advance Care Islak Temizleme sisteminin Türkiye’deki iş ortağıdır. Islak temizleme işlemlerimiz dünyaca ünlü yün kalite eksperlik kurumu olan Woolmark tarafından onaylanmıştır. Yani yün ceketleriniz ev tekstilleriniz ve ıslak temizleme ile temizlenen her türlü kumaşınız için Woolmark güvenilirlik garantisi sunmaktadır. Üstelik ceketleriniz üzerinde kimyasal atık kalmaz. Doğa, toprak, su, kimyasal atıklarla kirlenmez bu yüzden ıslak temizlik hem çevreci hem de insan sağlığı için son derece olumlu bir uygulamadır.  Önümüzdeki 10 yıl içinde kuru temizlemenin yerini ıslak temizlemenin alacağı tahmin edilmektedir.

 

Ceket Kuru Temizleme Fiyatları


Ceket veya deri ceket kuru temizleme fiyatları ürünün türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Ceketin türüne ve seçilen temizleme yöntemine göre fiyat belirlenmektedir. Sitemizde kuru temizleme, ıslak temizleme, yıkama ve ütü hizmeti gibi birçok hizmetin fiyatları parça başı olarak yazılmıştır. Üstelik bu fiyatlar üzerinden abone olanlara ek indirimler de sağlanmaktadır. 3 farklı abonelik sistemimiz bulunmaktadır. Bunlar silver kart, gold kart ve platin karttır. Ön ödemeli bu abonelik kampanyalarında çok ciddi indirimlere sahip olabilirsiniz. Tüm kampanyalarımız için bize ulaşmanız yeterlidir.

Deri Ceket Kuru Temizleme

Çok merak edilen sorulardan biri olan Deri ceket temizliği, firmamızda yapılmaktadır. Deri dışında güderi ceket temizliği konusunda da hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz deri mont tamiri, ceket tamiri, tadilat ve onarımı gibi taleplerinizi terzi departmanımıza iletebilirsiniz. Kısa süre içinde talepleriniz yerine getirilecektir. Giysileriniz özenle temizlenir, özenle paketlenir ve daha canlı renkler, güzel kokularla size teslim edilir.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic