Beylikdüzü Kuru Temizleme

%100 doğal kuru temizleme ve uygun fiyat koşulları
Beylikdüzü Kuru Temizleme

Beylikdüzü Kuru Temizleme

Beylikdüzü kuru temizleme firması olan Cleanlüx Türkiye’nin ilk Woolmark onayı alan ekolojik giysi ve elbise kuru temizleme hizmeti veren firmasıdır. Cleanlux, kuru temizleme ile birlikte yeni ve çevreci bir metod olan “wet cleaning” yani ıslak temizleme sistemini de kullanıyor. Bu sayede müşterilerine olduğu kadar çevre hijyeni konusunda korumaya yönelik bir tutum sergilemektedir.. ıslak temizleme, kuru temizleme, yıkama, ütüleme gibi birçok farklı dalda deneyimli kadromuz ile kıyafetlerinizi ve ev tekstilinizi evinizden alıp, kısa sürede tertemiz yaparak yine evinize kadar getirip teslim ediyoruz. Electrolux Professional makinelerle tamamen biyolojik ürünler kullanarak giysi ve kıyafetlerinizi temizliyoruz.

Beylikdüzü ilçesinde açıldığı günden bu yana oldukça yoğun bir talep almakta olan Cleanlüx kuru temizleme, bu ilgiyi müşteri memnuniyetinde gösterdiği üstün çabaya borçludur. Ayrıca müşterilerinin giysi, elbise, ev teksili gibi ürünlerinin temizliği konusunda Beylikdüzü kuru temizleme firmalarının bir çoğuna göre yüksek teknolojiler kullanmakta olması, kanserojen içerikli maddeleri temizlik esnasında tercih etmiyor olması da ciddi manada önem teşkil etmektedir.

Her ne kadar Beylikdüzü'nde kuru temizleme hizmeti veren firmalar arasında giysi ve elbiselerin temizliği konusunda farklılık yaratarak müşterilerini memnun etme çabası içerisinde olan bir firma olunsa da bu çalışmalar esnasında insan sağlığının da önemsenmesi gerektiğinin bilincinde olarak hizmet vermektedir.

CleanLüx Beylikdüzü Kuru Temizleme Fiyatları

Cleanlux olarak Beylikdüzü bölgesinde kuru temizleme servisi veren firmalar arasında ayrı bir yere sahip olmak için canla başla çalışıyoruz. Şüphesiz hedefimiz sizlere en ucuz kuru temizleme hizmeti sunmaktır. Yalnız asıl önceliğimizin müşterilerimizin bizlere güvenip teslim ettiği ürünlerini en iyi şekilde ve organik temizleme yöntemleri ile kusursuz olarak temizlemektir. Beylikdüzü kuru temizleme fiyatları ile ele alındığında İstanbul genelindeki birçok bölgeye göre kuru temizleme hizmetlerinin ekonomik rakamlara yapıldığı bir ilçedir. Cleanlüx kuru temizleme hizmetleri hakkında bilgi edinmek için fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  
CleanLüx Beylikdüzü Kuru Temizleme Kampanyası

Cleanlüx Beylikdüzü kuru temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimizi kazanmak ve sunmuş olduğumuz kaliteli kuru temizleme hizmetinden faydalanmanızı sağlamak için çeşitli periyotlarda kuru temizleme kampanyaları düzenlemekteyiz. Kampanyalarımız için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmanızı tavsiye ederiz.
Cleanlüx’un hedefi beylikdüzü kuru temizleme firmaları arasında sahip olduğumuz seçkin yer korumaktır. Bu yüzden sektörün en önemli yeniliklerini, %100 çevreci ve insan sağlığına uygun temizleme hizmetlerine bizim vasıtamız ile ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü’nde En Çok Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Beylikdüzü bölgesinin tamamına hizmet veriyoruz. Aşağıdaki listede en yoğun hizmet verdiğimiz noktaları görebilirsiniz. Ayrıca İstanbul genelinde birçok kurum ve kuruluşla da sözleşmemiz mevcut olup İstanbul’un her bölgesinden bize ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü Kuru Temizleme Hizmeti

 • Beylikdüzü Adakent Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Adnan Kahveci Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Barış Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Beykent Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Bizimkent Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Büyükşehir Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Cumhuriyet Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Dereağzı Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Gürpınar Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Kavaklı Merkez Kuru Temizleme
 • Beylikdüzü Kavaklı Semti Kuru Temizleme


İndirimli Kuru Temizleme Kart Uygulaması

Cleanlux olarak fiyat politikamızı müşteri sadakati odaklı düzenlenmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız gold kart, silver kart ve platin kart uygulaması sayesinde kuru temizleme ve ıslak temizleme hizmetlerinden %50’ye kadar indirimli olarak faydalanabilme imkanınız bulunmaktadır.  Beylikdüzü Kuru Temizleme fiyatları konusunda rekabetçi politikamız siz kıymetli müşterilerimizin daha ucuza daha sağlıklı ve kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır. Cleanlux olarak giysi temizleme, kıyafet temizleme, ev tekstili bakımı, tadilat ve onarım gibi alanlarda hizmet sunmaktayız. Bizden hizmet almakta olan tüm müşterilerimiz Beylikdüzü ilçesinde kuru temizleme hizmeti sunan firmalar arasında sağladığımız hizmetin farklılığını kolayca görebilmektedirler.

Cleanlüx Çalışma Prensipleri

Cleanlüx olarak iddiamız sizi memnun etmekten başka bir şey değil.  Cleanlüx her şeyden evvel yenilikçi ve çevreci bir düşünce ile yola çıktı. Gücünü Electrolux Professional ile birleştirdi ve Woolmark’a kendini onaylattı. Yani yünlü kıyafetleriniz ve ev tekstiliniz için en sağlıklı seçim Cleanlüx! Cleanlüx’ün en çok dikkat ettiği nokta insan sağlığıdır. Bu yüzden tüm deterjanlar kimyasal değil biyolojiktir. Suda çözünür ve kalıntı bırakmaz. Kıyafetleriniz yıpranmadan, tertemiz teslim edilir. Üstelik kıyafetleriniz temizlendikten sonra muhteşem bir koku yayar.  Temizlediğimiz kıyafetlerin renkleri daha parlak hale gelir. PVC kumaşlarda ve payetlerde çok daha iyi sonuçlar elde edilir. Terden kaynaklanan kirleri çıkarmak konusunda ıslak temizleme %100 başarı sağlar. Cleanlux Battaniye, yün, yorgan ve yastıklar için birinci sınıf temizleme hizmeti sağlar. Üstelik deri ve deri ürünlerinde bile ıslak temizleme imkanı vardır Müşteri memnuniyetini en önemli prensip olarak gören Cleanlux, siz kıymetli müşterilerinin taleplerini yerine getirmek konusunda da oldukça dakiktir. Size verilen süre içinde mutlaka tüm temizlik talepleriniz yerine getirilir. Dilerseniz ıslak temizleme dilerseniz kuru temizleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Artık dünya genelinde ıslak temizlemeye doğru bir geçiş söz konusudur.

Bize 0212 803 26 61 ve 0505 118 53 13 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic