Battaniye Temizleme

%100 doğal battaniye temizliği, kanserojen madde içermez
Battaniye Temizleme, Battaniye Temizliği

Battaniye Temizleme

Beylikdüzü’nde Battaniye temizleme alanında da faaliyet göstermekte olan firmamız, Wet Cleaning sistemi ile tüm ev tekstillerinizi sağlıklı bir şekilde temizliyor. Wet Cleaning (ıslak temizleme) kuru temizlemeye alternatif olarak geliştirilmiş bir yöntemdir. Battaniye kuru temizleme yapıldığında kimyasal maddeler ile battaniyeniz temizlenmektedir. Ancak ıslak temizleme yönteminde hiçbir kimyasal battaniyeniz üzerinde kalmaz. Dolayısıyla uyurken üzerinize örttüğünüz, vücudunuza değen battaniye, yorgan gibi ürünlerin tamamen sağlıklı ve temiz olması gerekir. Battaniye temizleme işleminde müşteri beklentilerine göre istenen yöntem kullanılır. Bizim tavsiyemiz ıslak temizleme yapılması yönündedir ancak istenirse kuru temizleme ya da battaniye yıkama yapılabilir.  

Battaniye Yıkama


Battaniyeler ıslak ya da kuru temizleme işlemine tabi tutulmadan güzelce yıkanır ve müşterilere teslim sırasında mis gibi kokularla poşetlenir. Battaniye yıkama fiyatları,  battaniye kuru temizleme ve ıslak temizleme fiyatlarına göre daha değişkendir.  Büyük yıkama makinelerimiz sayesinde ev tekstilleriniz kısa sürede teslim edilir.  Battaniye yıkama firmaları ile en büyük farkımız ıslak temizleme alanındaki uluslararası deneyimiz ve ELECTROLUX Lagoon® Advance Care Islak Temizleme sisteminden aldığımız güçtür. Tüm battaniye ve diğer ev tekstili ürünleriniz Electrolux makinelerde temizlenir.  Elektrikli battaniye temizleme de hizmetlerimiz arasındadır.

Battaniye Temizlemede Çevreci Anlayış

Battaniye, yünlüler ve tüm kıyafetleriniz için küresel bazda otorite sahibi olan Woolmark firmamıza yaptırdığınız tüm temizlik işlemleri için size teminat sunuyor.  Cleanlux olarak ELECTROLUX Lagoon® Advance Care Islak Temizleme konseptinin Türkiye’deki ortaklığını yapıyoruz. Sistemimiz dünyaca ünlü tarafsız yün kalite denetleme sistemi olan Woolmark onaylıdır. Yani battaniye, yorgan yünlü eşyalarınız ve kıyafetleriniz Cleanlux, Electrolux ve Woolmark ile güvende olacaklar.  Bu sistemin en büyük özelliği çevreci olmasıdır. Ne temizliği yapılan ürünler üzerinde ne de temizlik atıklarında zararlı kimyasal bulunmaz. Çünkü tüm temizleme işlemlerinde doğal suda çözünebilen organik temizleyiciler kullanılır. Bu nedenle hem battaniyeleriz üzerinde kalmış toksinler ve mikroplar temizlenir hem de kuru temizlemeden kaynaklanan kimyasallardan korunmuş olursunuz. Battaniyeleriniz temizlenip kurutulduktan sonra özenle paketlenir ve tüm zararlı unsurlardan korunmuş olarak size teslim edilir. Battaniye yıkama Beylikdüzü’nde en yoğun çalıştığımız alanlardan biridir. Çünkü Battaniyeler genellikle yün ya da pamuk olurlar Battaniye temizlemede Islak temizleme kuru temizlemeden çok daha iyi sonuçlar verdiğinden sağlıklı ve güvenli birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilmekteyiz.


Copyright © 2016 CleanLux tüm hakları saklıdır.
CleanLux Beylikdüzü kuru temizleme ve ıslak temizleme firmasıdır.
Created by Crea Cosmic